Pzt - Cuma 08:00 - 17:00

HAKKIMIZDA

Gazkon Basınç Kontrol Sitemleri; şirket kurucularının uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübelerinin bir neticesi olarak 2011 yılında kurulmuş olup; genç, enerjik ve dinamik bir firma olarak sektördeki yerini almıştır.

Kuruluş gayesi; sektörün ihtiyaçlarını doğru tespit ederek bunlara yönelik hızlı çözümler üretmek, yenilikçi, özgün tasarımlarıyla adından söz ettirir bir dünya markası haline gelmektir.

Henüz yeni bir firma olmasına rağmen; piyasaya sunduğu 5 farklı ürün ve 20 civarında modelle 6m3’ten 200m3’e kadar oluşturduğu ürün gamında gerek tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanması, gerekse yüksek kalitesiyle, ilk hedef olan servis regülatörü pazarında çok kısa bir sürede lider konumuna gelmiştir.

Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlarla her yıl sektöre yepyeni ürünler sunmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşayan Gazkon Enerji kuruluş hedeflerinden biri olan ürünlerinde yerli kaynak kullanma prensibinden asla vazgeçmemiş ve her gecen gün bu konuda yeni bir adım daha atmıştır.

Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen Gazkon Enerji, kaliteli hizmet, yenilikçi anlayış, satış sonrası hizmet, ürün takibi ve eğitimli kadro gibi birçok konuda sektörde örnek firmaların başında yer almaktadır.

Sektöründe bir dünya markası olma hedefiyle kurulan ‘’Gazkon Enerji’’ bu yolda katkı sunan tüm çalışanları, müşterileri, tedarikçileri ve diğer paydaşlarına teşekkürü bir borç bilmektedir.

 

MİSYON

Gazkon Enerji Sistemleri; doğalgaz altyapısında regülasyon, filtrasyon , ısıtma ve ölçüm için kullanılan ürün ve sistemleri  müşterilerinin beklentisi olan uygun maliyet ve yüksek kalite hedefi ile tasarlar ve üretir.

VİZYON

Gazkon Enerji ,  gelişen doğalgaz dağıtım sektöründe, müşteri ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ürünler geliştirmek ve bunları mümkün olan en yüksek yerli kaynaklar ile üreterek ülkemize katma değer oluşturmayı ve bölgesel bir üretici güç olmayı hedefler.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gazkon olarak hedefimiz; Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak, yerine getirmek ve bu yolla “müşteri memnuniyeti”ni sağlamak, sektörümüzde standardı belirleyen ve sürekli yükselten lider kuruluş olmaktır. Bu hedefe ulaşmak için;

  • Tüm faaliyetlerimizde katma değer yaratma ve Yetkin personeller ile çalışmayı ve bu yetkinliği sürekli olarak arttırmayı,
  • Objektif hedeflerleri belirleyerek, etkin izleme ve ölçümlerle sürekli iyileştirme bilinci içinde olmayı,
  • Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle gerçekleştirdiğimiz etkin iletişimle karşılıklı ve sürekli öğrenen bir organizasyona sahip olmayı,
  • Tedarikçilerimizle yaptığımız işbirliğinin gelişimini destekleyen satınalma politikaları izlemeyi,
  • Hizmetlerimizi gerçekleştirirken ilgili tüm sektörel, ulusal ve uluslararası mevzuat ve yasalara uymayı İLKELERİMİZ olarak benimsedik.

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz  ve yaşadığımız çevre bizim iş ortağımızdır. İş yaparken temel ilkelerimiz vardır, tasarımlarımız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz bu ilkelere dayanır, bunlarla çelişecek bir faaliyette bulunmamak taahhüdümüzdür.

YARATICILIK ve DEĞER KATMA

Faaliyetlerimiz ne olursa olsun temel hedef bunların iş ortaklarımıza değer katmasıdır. Tüm taraflara   “değer katacak” en uygun çözüm için çalışırız. “Eğer daha iyi bir çözüm varsa, onu bul” bizim tasarımlarımızın ve projelerimizin temel hareket noktasıdır.

KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR

Tüm faaliyetlerimiz iş ortaklarımızın beklentilerini karşılamak içindir. Bu nedenle kaliteyi bir kerelik bir çalışma değil, sürekli iyileştirme olarak görürüz. Bizim için “kalite tesadüf değildir”, her gün yeniden üretilen bir değerdir.

İŞ GÜVENLİĞİ

İş ortaklarımızın faaliyetlerimiz nedeni ile maruz kalacakları riskleri değerlendirir ve en aza indirmek için çalışırız. İş güvenliğini bir kültürel dönüşüm projesi olarak ele alır ve sadece kendimiz için değil, tüm topluma yaygınlaşması için uğraş veririz.

KARŞILIKLI KAZANMA

Tüm faaliyetlerimizin temel noktası  iş ortaklarımızla bu faaliyetten ne kazanacağımız üzerine kuruludur. Karşılıklı fayda sağlamayan ilişkilerin uzun soluklu olmayacağını biliriz.

ÇEVRE

Yaptığımız ne varsa dünyadan alıyoruz ve ona geri veriyoruz. Bunları yaparken onu sağlıklı tutmak, bizim de sağlıkla yaşayabilmemiz demektir. Çevreci teknoloji ve ürünleri kullanarak ve atık yönetim sistemimiz ile ona en az zararı vermeye çalışırız.